Zawsze w centrum, zawsze premium

Jesteśmy zaszczyceni Twoją obecnością

Rockfield to deweloper tworzony przez zespół znawców rynku deweloperskiego. Prezes Zarządu osobiście w latach 2010-2016 odpowiadał za realizację najbardziej prestiżowych projektów w Regionie Kujawsko-Pomorskim. Wysoka jakość budownictwa i dbałość o każdy detal to wartości, którymi chcemy zachwycić naszych Klientów.

Nasza oferta

Inwestycję Grand Bulvar prowadzimy w ramach spółki celowej Grand Bulvar sp. z o.o. – utworzonej między innymi przez osoby o ponad 27-letnim doświadczeniu w realizacji inwestycji budowlano-remontowych, o wartości łącznej przekraczającej ponad 2 mld złotych – w trybie zarówno zamówień publicznych, jak i komercyjnym. Naszym działaniom od samego początku przyświeca zasada terminowej oraz bezkompromisowo-solidnej realizacji powierzonych zadań inwestycyjnych.

"Toruń był zawsze wyjątkowym miejscem w sercach wszystkich Wspólników. Mimo wieloletniej, wspaniałej aktywności w ramach projektów w różnych innych miastach, wciąż towarzyszyło nam marzenie o pozostawieniu pięknego śladu w historii toruńskiej architektury… Rozpoczynaliśmy i kończyliśmy inwestycje, które zdobywały liczne nagrody, uznanie specjalistów, ale i przede wszystkim podziw oraz poczucie satysfakcji u odbiorców końcowych. Zawsze realizując dany projekt staramy się stworzyć unikalne miejsce, które nie tylko będzie zachwycać standardem i funkcjonalnością, ale i poruszać architektonicznie. Pralnia garnizonowa przy ul. Świętego Jakuba 14, będąca budynkiem z końca XIX wieku, to kwintesencja toruńskiej myśli architektonicznej… majestatyczne, ale zarazem oszczędne w formie. Wierzymy, iż dzięki doskonałemu projektowi zrealizujemy obiekt, który będzie pretendować do bycia ikoną architektury w ścisłym centrum Torunia."
Zapraszam do skorzystania z toruńskiej oferty Rockfield.

Mateusz Maciejewski
Prezes Zarządu

Grand Bulvar

Strona wykorzystuje pliki cookies. Czytaj więcej OK