Budowa dogania sprzedaż

Z dumą informujemy, iż już ponad 80% apartamentów znalazło swoich Nabywców. Dziękujemy wszystkim Naszych Klientom, którzy zdecydowali się nam zaufać na podstawie jedynie projektu, wizualizacji oraz materiałów reklamowych. Traktujemy to jako wielkie wyróżnienie oraz jednocześnie nasze silne zobowiązanie do zrealizowania najwyższej klasy apartamentowca w historii Torunia.

Zdecydowanie obecnie Zainteresowani mogą mieć dużo większą łatwość w podejmowaniu decyzji o zakupie. Elewacja budynku nabiera docelowych kształtów, Generalny Wykonawca zamontował już całą stolarkę okienną… Nadto większość lokali ma już wytynkowane ściany oraz wylane posadzki. Upraszczając… Nasi Nabywcy już nic więcej nie muszą sobie wyobrażać… Tylko siebie mieszkających w ścisłym centrum Torunia w apartamentowcu Grand Bulvar.

W naszej ofercie pozostały jeszcze apartamenty od 67 do nawet 213 m2. Mają więc Państwo jeszcze wiele opcji, w tym designerskie, potężne lofty z antresolą (stan sufitowy powyżej 540 cm), prywatnym ogródkiem z pełnym ogrodzeniem oraz… ogromną spiżarnią.

Dostępne apartamenty po kliknięciu w link —> SPRAWDŹ